Określenie mapy toksyn organizmu – test obciążeń

Test EAV/EDT/SCREENING VOLL’A (test nieinwazyjny elektroakupunkturowy) to jedna z najpewniejszych dziś metod diagnostycznych na świecie (wysoka skuteczność), stosowana, znana i doceniana metoda diagnostyki stworzona przez dr Volla, wykorzystywana w całej Europie przez ponad 30 tys. Specjalistów w najlepszych prywatnych klinikach.

Organizm człowieka jest precyzyjnym i skomplikowanym układem bioelektronicznym. Wewnętrzny przekaz informacji nie polega wyłącznie na drodze biochemicznej (procesy chemiczne, metabolizm), lecz również wykorzystuje zachodzące „procesy elektroniczne”.

Test Obciążeń

Wykonanie Testu Obciążeń jest całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne.
Także dla dzieci za zgodą rodziców

Polega ona na mierzeniu specjalną sondą oporu skóry w wybranych, biologicznie aktywnych punktach. Punkty te leżą na linii przebiegu tzw. meridianów-kanałów energetycznych, tych samych, które są wykorzystywane m.in. w akupunkturze.

Punkty znajdują się na całym ciele człowieka, ale w elektroapunkturze wykorzystywane są głównie te na stopach i dłoniach.

Przebieg Testu Obciążeń

Test Obciążeń jest to kompleksowy przegląd stanu zdrowia twojego organizmu. Oznacza to, że w trakcie testu dowiesz się wszystkiego o tym, co dzieje się w twoim ciele, jakie zmiany występują, co należy zrobić żeby wyeliminować obecne dolegliwości. W trakcie jednego testu specjalista określa mapę toksyn organizmu.

Podczas testu w lewej dłoni trzyma się elektrodę, a prawa dłoń stroną grzbietową spoczywa na specjalnej podpórce. Test wykonywany jest 2 elektrodą w punkcie akupunkturowym na meridianie osierdzia.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Obecność rozrusznika serca
  • Stan ostrego pobudzenia psychicznego oraz przyjmowanie leków antydepresyjnych
  • Ostre zaburzenia krążenia mózgowego i wieńcowego
  • Ciąża
  • Otwarte rany na dłoniach (w miejscach badania) stan upojenia alkoholowego
  • Padaczka

Dokładny opis działania metody diagnostycznej dostępny znajdziecie Państwo w blogu